Dlaczego warto wybrać nas?

W ciągu 15 lat firma ANDREKO ewaluowała i zdobyła dobre imię w ponadgabarytowej branży transportowej. Wyspecjalizowaliśmy się w przewozie elektrowni wiatrowych. Zaangażowani byliśmy i jesteśmy w liczne projekty farm wiatrowych jak i transporty wewnętrzne na terminalach kontenerowych, podczas których przewieźliśmy ponad 5000 elementów elektrowni wiatrowych.

Te lata doświadczenia zaowocowały organizacją transportów kilkudziesięciu farm wiatrowych, składających się z ponad 20 000 elementów.

Jako jedyni w Polsce posiadamy dwie naczepy modułowe COMBIMAX, z możliwością przebudowy i dostosowania do konkretnego ładunku, co zwiększa zakres możliwości załadunkowych.

Profesjonalny zespół

Profesjonalna kadra gwarancją profesjonalnych usług

Bezpieczeństwo

Odpowiednie zabezpieczenie ładunku, posiadanie szkoleń oraz atestów wymaganych w transporcie. Polisa ubezpieczeniowa na kwotę 700 000$.

Terminowość

Terminowość wykonywania powierzonych nam zleceń jest naszym priorytetem . Dokładamy wszelkich starań, aby nasze transporty były zawsze na czas

Nowoczesny Tabor

W naszym posiadaniu są dwie naczepy modułowe typu Combimax, z możliwością przebudowy i dostosowania do konkretnego ładunku, co zwiększa zakres możliwości załadunkowych.

Nowoczesny park maszynowy

Aby sprostać coraz większym wymaganiom rynku oraz w celu usatysfakcjonowania naszych klientów systematycznie unowocześniamy posiadany tabor, poszerzamy terytorialny zasięg działania i robimy wszystko, aby ciągle doskonalić jakościowo wykonywane przez nas usługi transportowe, minimalizując przy tym negatywny wpływ na środowisko oraz przestrzegając przepisów o ruchu drogowym i o czasie pracy kierowców.

Przygotowując organizację transportu, kładziemy nacisk na